Koronawirus - Studio Deco Wings - Naszym celem jest być częścią Waszego Szczęścia!

Przejdź do treści

Menu główne:

Koronawirus

Pozostałe
Kochani!
Ostatni post dotyczący naszego urlopu pisany był jeszcze z wielką nadzieją, że będziemy mogli rzeczywiście wrócić do Was 6 kwietnia. Nie jest tajemnicą, że urlop wynikł z powodu narodzin naszego Synka. Mały jest już z nami - to ta dobra informacja. Tym bardziej cieszyłam się, że wrócę do Was, Moi Drodzy, po tak długiej nieobecności. Ale niestety rozwój sytuacji, który obserwowałam ze szpitalnej sali zmienił się diametralnie... I uniemożliwi powrót do pracy i normalnego życia.
***
W związku z pandemią nasze Studio będzie zamknięte do odwołania. Dotychczasowe rządowe dyspozycje mają obowiązywać do Świąt, ale patrząc na to, co się dzieje obawiamy się, że może to potrwać nieco dłużej. Jak tylko to wszystko się skończy, ponownie otwieramy nasze Biuro dla każdego z Was.
***
Wszystkie dotychczasowe spotkania naturalnie zostają odwołane. Żadne środki ostrożności takie jak odległość, dezynfekcja rąk czy maseczki nie są w stanie nas zabezpieczyć w stu procentach. Ponadto muszę mieć na uwadze również dobro naszego Maluszka.
Od poniedziałku można kontaktować się z nami w wiadomościach prywatnych oraz mailowo. Będę odpowiadać na Wasze wiadomości na bieżąco. Kontakt telefoniczny może być utrudniony. Jeżeli nie będę odbierać, oddzwonię w wolnej chwili. Moja praca w tym czasie nie będzie tylko i wyłącznie we wskazanych na stronie godzinach. Mój czas pracy będzie uzależniony w dużej mierze od nowego członka rodziny 🙂
***
Jest możliwe składanie zamówień TYLKO internetowo, TYLKO po przedpłacie na konto. Możliwa zarówno wysyłka jak i odbiór osobisty. W drugim przypadku - odbiór jest umawiany na konkretny dzień i godzinę, bez wymiany gotówkowej (przedpłata jak wcześniej wspomniałam), zamówiony towar będzie wynoszony i przekazywany Klientowi na zewnątrz, przy wejściu do budynku naszego Studia.
***
DO PAR MŁODYCH 2020 - Prosimy o informację, na jakie terminy przekładacie swoje uroczystości. Wiąże się to z aneksem do naszej Umowy, w której wskazany zostanie nowy termin.
***
#zostanwdomu
Pozdrawiam i życzę wszystkim dużo zdrówka, cierpliwości i nadziei, że w końcu będzie dobrze 🍀
Paulina Sadło-Ćwiękała
DECO WINGS Paulina Sadło
ul. Grabowiecka 3E
27-400 Ostrowiec Św.
531 166 202
studiodecowings@wp.pl
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego