RODO - Studio Deco Wings - Naszym celem jest być częścią Waszego Szczęścia!

Przejdź do treści

Menu główne:

RODO

Jak zamówić?
 

Szanowni Państwo,
 
 
W dniu 25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady Europejskiej (UE) dotyczące ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (RODO), które ma na celu lepszą ochronę Państwa danych.
 
Firma DECO WINGS wspiera wszystkie inicjatywy związane z poprawą bezpieczeństwa, a także podnoszeniem świadomości w tym zakresie.
 
Zapewniamy, że w sposób należyty dbamy o Państwa prywatność w każdym przypadku wykorzystujemy powierzone nam dane w sposób zgodny z wymogami nakładanymi przez RODO. Państwa dane osobowe są u nas bezpieczne, natomiast zgodę na ich zbieranie i przetwarzanie mogą Państwo wycofać w każdej chwili. Wprowadziliśmy odpowiednie środki bezpieczeństwa (organizacyjne jak i techniczne) celem ochrony Państwa danych osobowych.
 
Niniejszym piśmie znajdują się informację dotyczące polityki prywatności i przetwarzania przez nas danych osobowych, a także przysługujących Państwu w związku z tym prawach.
 
 
Przetwarzamy następujący zakres Państwa danych osobowych:
 
1.       imię i nazwisko
 
2.       adres e-mail
 
3.       telefon kontaktowy
 
4.       dane potrzebne do wystawienia faktury (nazwa firmy, NIP – w przypadku działalności)
 
5.       adres (w przypadku wysyłki)
 
6.       dane potrzebne do realizacji zamówienia (data, miejsce, godzina przyjęcia prywatnego lub firmowego, itp.)
 
Dane te były i są pozyskane w wyniku zawartej umowy cywilno-prawnej (złożenie zamówienia w naszej firmie, umowa o usługę dekoracyjno-florystyczną, umowa wypożyczenia art. dekoracyjnych) lub korespondencji z naszą firmą z dniem przeprowadzenia w/w czynności.
 
 

Dodatkowo informujemy, że:
 
 
1.       Administratorem danych przekazywanych w celu realizacji procesu sprzedaży towarów i usług jest DECO WINGS Paulina Sadło.
 
2.       Celem zebrania danych jest obsługa zawartych umów cywilno-prawnych oraz wykonanie zamówień.
 
3.       Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści danych oraz ich sprostowania, usunięcie lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo sprzeciwu, zażądania zaprzestania przetwarzania i przenoszenia danych, jak również prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego, tj.: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 
4.       Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do realizacji umów i zamówień. W przypadku niepodania danych, nie będzie możliwe nawiązanie współpracy.
 
5.       Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały udostępnieniu podmiotom trzecim. Odbiorcami danych będą tylko instytucje upoważnione z mocy prawa.
 
6.       Dane udostępnione przez Panią/Pana nie będą podlegały profilowaniu.
 
7.       Administrator danych nie ma zamiaru przekazywać danych osobowych do osób trzecich lub organizacji międzynarodowych.
 
8.       Dane osobowe będą przechowywane przez okres współpracy oraz według przepisów prawa (dot. Umów) przez okres 3 lat, licząc od początku roku następującego po roku, w którym została wyrażona zgoda na przetwarzanie danych osobowych.
 
 
 
Składając zamówienie w naszej firmie, potwierdzasz zapoznanie się z niniejszym regulaminem i wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych niezbędnych do wykonania usługi.
 
 
 
 
Z poważaniem,             
 
           
 
Paulina Sadło
 
       właściciel DECO WINGS
 
 
 
DECO WINGS Paulina Sadło
ul. Grabowiecka 3E
27-400 Ostrowiec Św.
531 166 202
studiodecowings@wp.pl
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego